sivas diş doktoru slider

Diş Doktoru Baybars İmre

enerjik bir gülüş!

Sağlıklı yaşam tarzları için

Dudakların, diş etlerinin ve dişlerin oluşturduğu başarılı bir kompozisyon,
daha estetik bir gülüşe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Randevu

Detaylı Bilgi

Diş Doktoru Baybars İmre

İmplant Tedavisi

Doğal Dişe En Yakın

Diş eksiklikleri hem sağlık hem sosyal açıdan insan hayatını olumsuz etkiler.
Doğal dişinize en yakın ömürlük bir tedavi : Diş İmplantı!

Randevu

Detaylı Bilgi

sivas aile diş doktoru

Diş Hekimi Baybars İmre

Daha Sağlıklı

Zirkonyum Diş Kaplama

Diş etine en uyumlu doğal ve sağlıklı diş onarımı için
Modern kaplama teknolojisi Zirkonyum Dişler

Randevu

Detaylı Bilgi

Diş Doktoru Baybars İmre

bir çocukla başlar.

Sağlıklı bir gülümseme

Diş gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi adına
çocukluktaki diş sağlığının yüksek düzeyde olması oldukça önemlidir.

Randevu

Detaylı Bilgi

diş doktor baybars imre istasyon caddesi

Sivas Diş Hekimi

Ağız ve diş sağlığına önem göstermek, hem şimdi hem de gelecekte pek çok açıdan daha konforlu bir yaşam sürebilmek için oldukça önemlidir. Yaşamımızın ilk çağlarından başlayarak gelişen ağız ve dişlerimiz, yaşamımızın her çağında özel bir ilgiye ve bakıma ihtiyaç duyar. Bundan dolayı en az altı ayda bir olmak üzere diş hekimlerinin ziyaret edilmesi oldukça önemlidir. Siz de ağız ve diş sağlığınızda karşılaştığınız herhangi bir problem dolayısıyla gidilebilecek güvenilir bir Sivas diş sağlığı merkezi arayışı içerisinde iseniz, ya da düzenli kontrollerinizi yaptırmak adına profesyonel bir Sivas diş hekimi arıyorsanız, kliniğimizi tercih ederek bu arayışlarınızın tamamına bir çözüm bulabilirsiniz.

İmplant Diş

İmplant Diş en popüler tedaviler arasındadır, çünkü uzun ömürlü, sağlıklı ve doğal dişe en yakın uygulamadır.

Gülüş Estetiği

Dudakların, diş etlerinin ve dişlerin oluşturduğu başarılı bir kompozisyon, daha estetik bir gülüşe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Modern Anestezik

Dental anestezi, sadece lokal değil aynı zamanda sedasyon ve genel anestezi içeren bir anestezi türüdür.

Profesyonel Briketler

Ortodonti, yanlış yerleşmiş diş ve çeneleri düzelten diş hekimliği dalıdır.

Sivas İmplant Diş Tedavisi

Dental ameliyat çeşitleri arasında en popüler işlemlerden bir tanesi implant tedavisidir. İmplant tedavisi, titanyum gibi maddelerin kullanılarak yeni bir diş kökü ortaya çıkarma süreci ile başlar. Bu işlem hem kişinin estetik açıdan dilediği görüntüye kavuşmasını sağlar, hem de yeme içme, konuşma ya da gülümseme gibi gündelik hayat pratiklerinde kendini daha konforlu hissetmesini sağlar. Sivas diş implant tedavisi için en son teknolojik gelişmeler aracılığı ile modern bir tedavi eşliğinde sorununuzu çözecek olan kliniğimiz, Sivas Diş Hekimi Baybars İmre tarafından yönetilmektedir. Gerçekleştirilen işlemlerin tamamı ise diş hekimi Baybars İmre tarafından gerçekleştirilmektedir.

sivas diş implant
Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Tedavilerimiz

Dental Clinic in numbers

Some Statistics
0% Quality
0 Patients a year
0 People working
0 Years of experience
0 Happy Smiles

Doktorumuzla Tanış

Sivas Diş Hekimi

Baybars İmre

Baybars İmre

Diş Hekimi
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum.

Yorumlar

Hastalarımız Bizim İçin Ne Söylediler

Baybars İmre

Diş Hekimi

04

Pediatrik diş hekimliği

Pediatrik diş hekimleri bebeklik döneminden gençlik dönemine kadar çocukların ağız sağlığında uzmanlaşmıştır. Çocuğun dişlerinde, diş etlerinde ve ağızlarında çocukluğun çeşitli aşamalarında bakım yapma deneyimi ve niteliklerine sahiptirler. Çocuklar sadece küçük yetişkinler değil. Diş muayenesi sırasında her zaman sabırlı ve işbirlikçi olamazlar. Pediatrik diş hekimleri çocukları nasıl muayene edeceklerini ve tedavi edeceklerini biliyorlar.

03

Ağız ve Çene Cerrahisi

Ağız cerrahisi, cerrahi müdahale gerektiren çene ve ağız patolojilerinin ve düzensizliklerinin tedavisi ve devam eden yönetimi ile ilgilenmektedir. Bu, sert ve yumuşak doku patolojisinin, oral enfeksiyonların, dentoalveolar travmanın ve oro-fasiyal ağrının yönetilmesini içerir.

06

Ortodontik tedavi

Ortodonti, gelişme çağında yüzün büyümesiyle birlikte dişlerin ve çenelerin gelişimi ve anormalliklerin düzeltilmesi ve önlenmesi ile ilgili diş hekimliği dalıdır. Ortodonti, daha ciddi anormallikleri tedavi etmeye odaklanan, hastane bazlı güçlü bir danışmanlık hizmetine sahiptir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Alman İmplant Markaları

Alman İmplant Markaları

Implant diş tedavisi, dünya çapında pek çok demografik özelliğe sahip kişiler tarafından tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Herhangi bir kaza...

İmplant Fiyatları 2019

İmplant Fiyatları 2019

İmplant işlemleri, gelişen teknoloji ile birlikte diş tedavileri arasına eklenen fonsiyonel opsiyonlardan bir tanesidir. İmplant işlemleri, diş kaybı yaşayan bireylerin...

Dr. Baybars İmre

Size hayallerinizdeki gülümsemeyi verme fırsatına sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz

Diş Tedavisinde Son Gelişmeleri Takip Etmek Neden Önemlidir?

Sivas diş kliniği arayışlarınıza çözüm olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Çünkü kliniğimizde, her türlü dental tedavi için, geliştirilen en güncel tedavi yöntemlerini kullanıyor ve uyguluyoruz. Peki, bu neden bu kadar önemli? Çünkü hem verdiğiniz paranın, hem de verdiğiniz zamanın sizin için çok önemli olduğunu; dahası, ağız ve diş sağlığı açısından konforsuzluk yaşamının gündelik hayatı yüksek düzeyde etkilediğini biliyoruz. Bundan dolayı en iyi, en gelişmiş ve en kalıcı tedavi yöntemlerini yüzde yüz steril ortamlarda uygulayarak sizlere iyi çözümler üretmeye çalışıyoruz. Deneyimli diş hekimimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerin tamamında, sizlere önceden bilgi verilmektedir. Bu sayede tedaviden sonra herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanız tamamen engellenmektedir.

İmplant 100%
Kozmetik İşçilik 100%
Ortodonti 100%